poniedziałek, 6 stycznia 2014

Warto pomagać

    Dzisiaj chciałabym Was zachęcić do pomagania innym. Każdy z nas może przekazać kilka-kilkanaście złotych dla potrzebujących. Czy potrzebny Ci jest koniecznie nowy lakier, piećdziesiąty krem już teraz, na gwałt? Nie możesz bez tego żyć? Niektórzy bez pomocy nie mogą.
Ty też możesz pomagać     Zaczęło się niewinnie. Zobaczyłam filmiki, w którym Youtuberzy zbierali na WOŚP. W końcu weszłam na ich puszkę i wysłałam kilka złotych. Przeszłam na stronę główną i oczom moim ukazały się historie przerażające. Większość z nas żyje obok tragedii, nie mamy pojęcia, ile osób przeżywa koszmar. Czasami sobie myślimy: "Ktoś choruje, bidulek, żeby tylko wyszedł z tego". Możemy zrobić coś więcej – tyle ludzi zbiera pieniądze na ratowanie swoich dzieci. Te akcje wzbudzają we mnie największe emocje. Często nienarodzone jeszcze maleństwa muszą walczyć o życie – wady serduszka, nowotwory… Serce się kraje, kiedy czytam te historie. Głupia płaczę jak bóbr.  Chciałabym pomóc każdemu. Wiem, że nie zdołam. Może dzięki wpisowi tutaj ktoś się dołączy. Razem mamy wielką Moc. Pomożecie?
Justyna
Łapcie link - http://www.siepomaga.pl

*Wpis pochodzi z bloga http://justynamowi.pl/ - tym razem umieszczam go w całości tutaj, bo jak najwięcej osób powinno go przeczytać :)
Koniecznie odwiedź mojego nowego bloga - to tam będę dodawała pełne wpisy :)
http://justynamowi.pl/

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...